Facebook
Gabinet ginekologiczny - Marcin Woźniewicz - AKTUALNOŚCI
Gabinet Ginekologiczny - Marcin Woźniewicz
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA >> AKTUALNOŚCI

Aktualności

KOMUNIKAT W SPRAWIE ZAGROŻENIA KORONAWIRUSEM 

 

W związku z ogłoszeniem na terenie kraju stanu zagrożenia epidemicznego, w trosce o bezpieczeństwo naszych Pacjentów i personelu przychodni, od dnia 16 marca do odwołania, przychodnia i gabinety lekarskie będą pracowały w systemie wyłącznie wcześniej umówionych i potwierdzonych przez lekarzy konsultacji.

 

Chrońmy nasze ciężarne, one są szczególnie narażone na infekcję !!!

 

 

Z ogromną radością pragnę poinformować MOJE DROGIE PACJENTKI , że w marcu 2019 roku uzyskałem kolejny stopień specjalisty - tym razem w dziedzinie PERINATOLOGII! Dziękuję za dotychczasowe zaufanie!

 

 

 

Jest mi niezmiernie miło poinformować Szanowne Pacjentki , że wraz z nowym rokiem wchodzimy w nową erę diagnostyki ultrasonograficznej!!! 

A to dzięki nowoczesnemu aparatowi USG marki APLINION E-CUBE 11.

Jest to najwyższej klasy sprzęt umożliwiający jeszcze dokładniejsze obrazowanie 2D,  oferujący najnowszą technologię obrazowania trójwymiarowego 3D/4D -  LIVE HQ - czyli badanie z użyciem ruchomego źródła światła- tworząc wrażenie jeszcze większego realizmu uzyskiwanego obrazu. Serdecznie zapraszam i życzę dużo zdrowia!


 

Zapraszamy ciężarne na badania KTG oceniające kondycję dzidziusia w brzuchu mamy, szczególnie gdy: słabiej lub gwałtowniej odczuwane są ruchy dziecka lub gdy odczuwane są przedwczesne skurcze macicy, badania KTG- wykonywane są  po wcześniejszym umówieniu telefonicznym lub bez zapisu w godzinach przyjęć dr Woźniewicza (informacja w rejestracji przychodni) ZALECAMY WYKONYWANIE BADAŃ KTG RUTYNOWO PO TERMINIE PORODU! Badanie KTG w każdym wypadku powinno zostać ocenione przez lekarza położnika.


 

dr n. med. Marcin Woźniewicz - Umów się na wizyt
Galeria Maluszków
Galeria Maluszków
Zdjęcia gabinetu
Zdjęcia gabinetu
USG 3D
USG 3D
Galeria Wideo
Galeria Wideo
Galeria użytkowniczek
Galeria użytkowniczek

www.przychodniamelisa.pl
Polityka prywatności

Prywatny Gabinet Ginekologiczny
Dr n. med. Marcin Woźniewicz
specjalista ginekolog- położnik

ul. Błonie 15
05-300 Mińsk Mazowiecki

(w Przychodni "MELISA")


zapisy telefoniczne: 
25 758 45 23

lub na miejscu w rejestracji przychodni
tel.kom. +48 604 524 528