dr n. med. MARCIN WOŹNIEWICZ

Dzień dobry! Nazywam się Marcin Woźniewicz. Jestem lekarzem specjalistą w dziedzinie ginekologii położnictwa a od marca 2019 roku także  perinatologii . Serdecznie witam na stronach www poświęconych mojej prywatnej praktyce. Od zawsze marzyłem o tym, aby nieść ludziom pomoc i bardzo się cieszę, że mogę wykonywać zawód lekarza. Medycyna jest moim świadomym wyborem i ogromną pasją. Zgodnie z chińskim przysłowiem „rób to co lubisz a nie będziesz musiał pracować” już od wielu lat z entuzjazmem pomagam ludziom i nie ukrywam – nadal sprawia mi to ogromną radość. Prywatną praktykę lekarską w specjalności ginekologii i położnictwa prowadzę w Mińsku Mazowieckim od 1998 roku. Od samego początku mojej działalności stawiałem na dobry kontakt z pacjentkami i wzajemne zaufanie, a skuteczne leczenie realizowałem w oparciu o rzetelną diagnozę. Aby osiągnąć ten cel jako jeden z pierwszych w Mińsku Mazowieckim ginekologów-położników wyposażyłem swój gabinet w wysokiej jakości aparaturę usg, a na pewno jako pierwszy upowszechniłem badanie ginekologiczne przy użyciu głowicy ultrasonografii przezpochwowej. Obecnie takie postępowanie wydaje się powszechne i oczywiste w gabinetach ginekologicznych, ale 20 lat temu diagnoza stawiana była najczęściej na podstawie klasycznego badania ginekologicznego. Od lat Pacjentki leczące się w moim gabinecie mogą liczyć na kompleksową opiekę i fachową pomoc. Wieloletnie doświadczenie zdobywane przeze mnie w wiodących warszawskich klinikach ginekologiczno-położniczych (Szpital BródnowskiSzpital im. Orłowskiego przy ul.CzerniakowskiejSzpital Bielański) oraz ciągłe doskonalenie wiedzy na zjazdach i kongresach zarówno krajowych jak i zagranicznych pozwala mi dysponować pełnym zapleczem merytorycznym oraz zapewnia komfort moim Pacjentkom mającym do dyspozycji szeroki panel diagnostyki i leczenia w zakresie ginekologii i położnictwa zarówno na miejscu w gabinecie, a jeśli zaistnieje taka potrzeba-również w szpitalu. 

W trosce o poziom usług medycznych i poprawę standardu pomieszczeń w 2007 roku przeniosłem działalność do Przychodni Melisa, gdzie obecnie znajduje się moja prywatna praktyka. Wyposażyłem gabinet w nowoczesny sprzęt i aparaturę medyczną. Aktualnie badania USG wykonuję najwyższej klasy aparatem ALPINION E-CUBE 11 z możliwością obrazowania trójwymiarowego oraz badania przepływów naczyniowych – narzędzie niezbędne w nowoczesnym położnictwie i ginekologii. Na miejscu dostępny jest nowoczesny aparat do badań KARDIOTOKOGRAFICZNYCH w ciąży. Dysponuję aparaturą do KRIOTERAPII wykorzystywanej w leczeniu łagodnych zmian szyjki macicy (NADŻEREK), a także pochwy i sromu . Również na miejscu jest możliwość wykonania wszystkich badań laboratoryjnych w tym również bakteriologicznych.
Oczekując na wizytę będą Panie pod opieką dyplomowanej położnej – Marty Smalej, która będzie służyć praktycznymi poradami związanymi z ciążą, porodem i laktacją.

POSIADAM CERTYFIKAT KOMPETENCJI FMF DO WYKONYWANIA BADAŃ USG W 11-13 TYG

LISTA LEKARZY POSIADAJĄCYCH CERTYFIKAT POD ADRESEM: 

https://courses.fetalmedicine.com/lists/web

Serdecznie zapraszam!!!
dr n.med. Marcin Woźniewicz

 

Przewiń do góry
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
Facebook